„Borowina 5”

Cena projektu: 3800 zł + VAT

Promocja 15% !!! 

Cena przed promocją 3800,00 netto +23% VAT

Cena promocyjna 3230,00 netto + 23% VAT

Opis projektu

PROJEKT DOMU DREWNIANEGO „BOROWINA -wersja 5”

Projekt „Borowina 5” to nie tylko całorczny dom z bali drewnianych, to styl życia. Tutaj codzienność staje się przyjemnością, a każdy moment nabiera nowego znaczenia. To miejsce, gdzie można odpocząć, cieszyć się życiem i inspirować się pięknem otaczającej przyrody. Piękno otaczenia przenika do wnętrza, tworząc niepowtarzalny klimat bliskości z naturą. Architektura tego domu to hołd złożony naturze. Wykorzystując drewno i kamień, materiały nierozerwalnie związane z naturą, projekt „Borowina 5” łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, tworząc miejsce o unikalnym charakterze. Starannie zaprojektowane detale tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi i kreatywności.

Wnętrze domu „Borowina 5” zaprasza do odkrywania nowych wymiarów komfortu. Na parterze połączenie werandy z salonem i aneksem kuchennym tworzy przestronną strefę dzienną, w której „bije serce domu” w postaci kominka. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę. Front budynku jest prosty, urozmaicony gankiem. Natomiast od strony ogrodowej zaplanowano przepiękną, bogato zdobioną i przeszkloną werandę. Jest ona idealną strefą relaksu w chłodne zimowe wieczory. Latem można zorganizować grilla w gronie najbliższych na zaprojektowanym przy ścianie szczytowej zadaszonym tarasie.

Źródłem inspiracji dla tego projektu były tradycyjne drewniane chaty Beskidu Sądeckiego.

Dane techniczne

  1. Dom zaprojektowany jest w technologii wieńcowej z prostokątnych bali drewnianych o przekroju 14/28 cm z izolacją wewnętrzną z wełny mineralnej grubości 20 cm.
  2. Dach domu jest dwuspadowy o nachyleniu połaci wynoszącym 45°.
  3. Dom zaprojektowano jako budynek całoroczny, który ogrzewany jest pompą ciepła powietrze-woda wspomaganą kominkiem z system dystrybucji ciepłego powietrza DGP.
  4. Ogrzewanie podłogowe z całym budynku.
  5. Zaprojektowano wentylację mechaniczna z rekuperacją, która ma obniżyć straty ciepła, a zatem również koszty ogrzewania.

Minimalne wymiary działki: 24,65 m/22,79 m

Szanowni Państwo odpowiadając na Państwa zapytania informuję, że projekty gotowe możemy przeprojektować na technologię szkieletową, murowaną lub murowany parter i drewniane poddasze po uprzednim uzgodnieniu zmian i kosztów.

Podstawowe parametry budynku:
pow. użytkowa:130,4 m2
pow. zabudowy:111,2 m2
kubatura (objętość budynku):799 m3
kąt nachylenia połaci dachowej:45°
kalenica (wysokość budynku):8,07 m
ilość pokoi:4
ilość łazienki:2
  • Informacje
  • Zamów projekt
  • Zadaj pytanie

1. Zgoda na zmiany w projekcie.

 

Każdy projekt gotowy jest chroniony prawem autorskim.

 

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na zmiany w projekcie wynikające z dostosowania go do wymogów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu oraz do stref obciążeń konstrukcyjnych, warunków gruntowych i stref klimatycznych.

 

Ponadto wyrażam zgodę na:

– zmianę wielkości i lokalizacji otworów okiennych i drzwiowych,

– zmianę elementów dekoracyjnych,

– zmianę kolorystyki budynku,

– zmianę układu, lokalizacji ścianek działowych, ich usunięcie i zmianę materiałów budowlanych z których mają być wykonane,

– zmianę rodzaju pokrycia dachowego z uwzględnieniem zaprojektowanych spadków,

– wykonanie podpiwniczenia lub rezygnacji z niego,

– zmianę materiałów wykończeniowych wnętrz,

– doprojektowanie, lub usunięcie lukarn i okien dachowych,

– przeniesienie, przesunięcie lub likwidację tarasów,

– zmianę rozwiązań instalacyjnych w budynku.

 

Prośbę o zgodę na inne zmiany proszę kierować na adres:

justyna.chojnowska.biuro@wp.pl

 

2. Jak zamówić projekt?

 

Po wybraniu odpowiedniego projektu, proszę o wysłanie zamówienia za pomocą formularza znajdującego się na stronie wybranego projektu.

 

Potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail.

 

Jeżeli wybiorą Państwo płatność przelewem otrzymają Państwo na podany adres e-mail fakturę do opłacenia. Projekt zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania należności na koncie firmy.

 

Jeżeli wybiorą Państwo płatność za pobraniem projekt zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Wysyłka projektu gratis!